E.S.E. Catarina - bez kofeinu

Káva ESTIAN, která je balena v tzv. E.S.E. (Easy Serving Espresso) podech, obsahuje ta nejlepší zrna z celého světa, která se ručně sbírají a poté šetrně zpracovávají právě v Itálii. Proč si vybrat kávu v E.S.E. podech?

  • Opravdovým luxusem je možnost mít v šuplíku více typů kávy. Díky podům můžete komfortně poznávat rozdíly v chutích a vůních. Samozřejmostí naší nabídky je 100% Arabica, bezkofeinová káva, ale i vyvážené směsi více druhů kávy.
  • Je to zároveň ten nejčistší způsob přípravy espressa. POD náboje jsou baleny nikoliv vakuovým způsobem, ale v dusíkové atmosféře, která zaručuje maximální možnou trvanlivost a stálost veškerých složek kávy – jak chuťových, tak aromatických.
  • POD systém zaručuje čerstvější prožitek z nápoje i ve srovnání s kávovary, které disponují mlýnkem a zásobníkem mletého materiálu kávy.
  • POD systém na rozdíl od všech dalších způsobů zpracování kávy zaručuje stálost kvality kávy při změnách počasí, kolísání vlhkosti a tlaku ovzduší, na které je káva jako surovina velice náchylná.
  • Jednoduchost použití strojů označených E.S.E. umožňuje získávat stálou kvalitu nezávisle na zkušenosti osoby připravující kávu.
  • E.S.E. systém značně redukuje potřebu pravidelně čistit kávovar, který je potřebný pro zaručení správné funkčnosti stroje. Vyhnete se tak možným změnám vůně.

Máte rádi kávu, ale nemůžete si dopřát kofein? Máme pro Vás řešení v podobě vynikající kávy s krémovou pěnou, která obsahuje nejkvalitnější zrna druhu Arabica, která jsou naprosto přirozeným procesem zbavena kofeinu. Obsahuje pouze zrna Arabiky a 0,1% kofeinu.

objem 6,75 g
počet ks v balení 150
min. počet kusů na objednávku 150
země původu Itálie
doba trvanlivost / expirace 12 měsíců
Cena bez DPH: 10 Kč
Cena vč. DPH: 12 Kč
E.S.E. Catarina - bez kofeinu

Doporučené produkty

Váš košík 0

Bohužel jsem prázdný.