E.S.E Valentina

Káva ESTIAN, která je balena v tzv. E.S.E. (Easy Serving Espresso) podech, obsahuje ta nejlepší zrna z celého světa, která se ručně sbírají a poté šetrně zpracovávají právě v Itálii. Proč si vybrat kávu v E.S.E. podech?

  • Opravdovým luxusem je možnost mít v šuplíku více typů kávy. Díky podům můžete komfortně poznávat rozdíly v chutích a vůních. Samozřejmostí naší nabídky je 100% Arabica, bezkofeinová káva, ale i vyvážené směsi více druhů kávy.
  • Je to zároveň ten nejčistší způsob přípravy espressa. POD náboje jsou baleny nikoliv vakuovým způsobem, ale v dusíkové atmosféře, která zaručuje maximální možnou trvanlivost a stálost veškerých složek kávy – jak chuťových, tak aromatických.
  • POD systém zaručuje čerstvější prožitek z nápoje i ve srovnání s kávovary, které disponují mlýnkem a zásobníkem mletého materiálu kávy.
  • POD systém na rozdíl od všech dalších způsobů zpracování kávy zaručuje stálost kvality kávy při změnách počasí, kolísání vlhkosti a tlaku ovzduší, na které je káva jako surovina velice náchylná.
  • Jednoduchost použití strojů označených E.S.E. umožňuje získávat stálou kvalitu nezávisle na zkušenosti osoby připravující kávu.
  • E.S.E. systém značně redukuje potřebu pravidelně čistit kávovar, který je potřebný pro zaručení správné funkčnosti stroje. Vyhnete se tak možným změnám vůně.

Káva vytvořena pro ty, kteří milují hladké a sladké klasické espresso. Je to směs vynikajících kávových zrn Arabika s malým přídavkem špičkové Robusty. Vyznačuje se mírnou chutí, hladkým a velkolepým tělem, středně hustou pěnou a vynikajícím aroma. Obsahuje 80 % Arabiky a 20 % Robusty.

objem 6,75 g
počet ks v balení 150
min. počet kusů na objednávku 150
země původu Itálie
doba trvanlivost / expirace 12 měsíců
Cena bez DPH: 10 Kč
Cena vč. DPH: 11 Kč
E.S.E Valentina

Doporučené produkty

Váš košík 0

Bohužel jsem prázdný.