Pramenitá voda Šumavský pramen

Pramenitá voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN by měla být základním pilířem Vašeho pitného režimu díky vyváženému obsahu minerálů a vynikající chuti. Díky profesionálnímu stáčení přímo do našich ekologických barelů je zachována její příjemná svěžest a včasné dodání zaručuje její čerstvost, pro kterou je tolik oblíbená mezi našimi zákazníky.

Původ naší pramenité vody leží v samotném srdci Šumavy, kde je díky našim odborníkům pečlivě analyzována a poté již bez jakékoliv úpravy míří přímo na Váš stůl. 

Složení pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN

Pramenitá voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN má složení vhodné pro každodenní a celoroční pití díky vyváženému obsahu minerálů a dalších prvků, které jsou důležité pro zdravé tělo i mysl.

Složení vody (vybrané)

Dusičnany 6,0 mg/l
Dusitany < 0,005 mg/l
Vápník 43 mg/l
Hořčík 12,9 mg/l
Železo < 0,05 mg/l
Fluoridy < 0,1 mg/l
Chloridy 7,0 mg/l
Sírany 29,0 mg/l
Sodík 4,2 mg/l

Pro detailnější informace o složení pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN si stáhněte rozbor vody (soubor PDF). Naleznete v něm kompletní chemický a biologický rozbor, který dokazuje, že ŠUMAVSKÝ PRAMEN je jedna z nejkvalitnějších barelových pramenitých vod na trhu a zároveň má parametry pro kojeneckou vodu, stačí porovnat údaje ve sloupci hodnota a limit, který je daný vyhláškou 275/2004 Sb.

Váš košík 0

Bohužel jsem prázdný.